آموزشترفند

پیغام اکشن بلاک اینستاگرام و راه های خلاص شدن از آن

0
پیغام اکشن بلاک

پیغام اکشن بلاک

پیغام اکشن بلاک اینستاگرام این روز ها تعداد زیادی از کاربران را درگیر خود کرده است . اما دلیل نمایش این پیغام چیست ؟ چه راه حلی برای آن وجود دارد ؟

برای پیدا کردن پاسخ این سوالات در ادامه با بستک همراه باشید .

پیغام اکشن بلاک چیست ؟

اینستاگرام مدت کوتاهی است که با کسانی که قوانینش را نقض و به اصطلاح تولید اسپم میکنند برخورد میکند. اما این برخورد سخت گیرانه گاهی اوقات به اشتباه کاربران عادی را مورد حمله قرار میدهد و از ارسال پست ، گذاشتن کامنت زیر پست ها و لایک کردن برای دیگران ، بدون اطلاع قبلی جلوگیری میکند.

چگونه به عنوان اسپمر شناخته نشویم و سر و کارمان با پیغام اکشن بلاک نیوفتد ؟

هر اقدام در اینستاگرام دارای محدودیت در یک بازه زمانی است . به طور مثال تعداد دفعاتی که عمل لایک یا فالو را انجام میشود برای یک کاربر در روز محدود است .

  • پس از انجام بیش از اندازه اعمالی مثل لایک ، فالو ، منشن و گذاشتن پست های زیاد در بازه زمانی کم خودداری کنید .
  • مدتی قبل اینستاگرام از کاربران خواست تا دسترسی اپلیکیشن های شخص ثالث را از اکانت خود حذف کنند . اپلیکیشن های شخص ثالث همان اپلیکیشن های جذب لایک و فالور غیر واقعی هستند .
  • نگذارید حساب کاربری شما غیر حقیقی به نظر برسد ، پس لطفا فعال باشید و اگر پستی در صفحه خود ندارید بهتر است کم کم شروع به گذاشتن پست کنید و تعداد پست های خود را به عدد ۱۰ برسانید .
  • بیوی خود را کامل کنید .
  • اگر حساب کاربری شما شخصی است پس حتما عکس خودتان را بگذارید .
  • پست های تکراری و کانت های از پیش آماده نگذارید . اگر این عمل را انجام دهید توسط ربات های اینستاگرام به عنوان اسپمر شناخته میشوید و با این کار مخاطب را از خودتان دور خواهید کرد و این کار در کل به ضرر کسب و کار شماست .

اگر بلاک شدید چاره چیست ؟

پیغام اکشن بلاک معمولا چند روز تا یک ماه طول میکشد و بعد از آن برای شما غیر فعال میشود .

همچنین موارد زیر مفید خواهند بود :

  1. تغییر رمز ورود : با تغییر رمز ورود میتوانید دسترسی اپلیکیشن های شخص ثالث را مسدود کنید .
  2. Tell us : هنگام نمایش اخطار اکشن بلاک گزینه ای تحت عنوان Tell us نیز برای شما نمایش داده میشود . با انتخاب این گزینه میتوانید به اینستاگرام بگویید که اشتباه کرده است . بعد از آن اینستاگرام فرمی را برای شما ارسال میکند و از شما میخواهد که عکس خودتان را بفرستید ، به این ترتیب بعد از چند روز از لیست بلاک اینستاگرام خارج خواهید شد .
  3. تنظیمات : با ورود به تنظیمات و انتخاب گزینه Report a problem و سپس Something is not work توضیح بدهید که شما یک فرد حقیقی هستید و قرار گرفتن شما در لیست بلاک اشتباه بوده است .

طبق تحقیقات انجام شده و تجربه برخی کاربران ، با حذف و نصب دوباره اینستاگرام و یا تغییر اینترنت خود از وایفای به گوشی و یا تغییر بیوی خود میتوانید این مشکل را برطرف کنید .

 

سرانجام باید بگوییم که بهترین راه برای حل این مشکل صبر است . پس از مدتی اینستاگرام شما را از لیست بلاک خارج میکند . بعد از خارج شدن از این لیست سردرگم کننده ، بهتر است یکبار قوانین استفاده اینستاگرام را به طور کامل مطالعه کنید و سعی کنید به آن عمل کنید تا دیگر در لیست بلاک اینستاگرام قرار نگیرید .

شما نیز نظرات و تجربه های کاربری خود را با بستک به اشتراک بگذارید

 

نویسنده و ویراستار : محسن حسینی

نوت ۱۰ پلاس را با هیچ شارژر ۴۵ واتی دیگری شارژ نکنید

مقاله قبلی

آنر V30 پرچمدار بعدی انر از قابلیت ۵G برخوردار خواهد بود

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود / ثبت نام